У Загребі більше тисячі людей протестували проти візиту президента Сербії

Понеділок, 12 лютого 2018, 14:23
фото
Версія для друку Коментарі

Понад тисяча людей вийшли на протест у Загребі, щоб показати свою незгоду з візитом президента Сербії Александара Вучича до Хорватії.

Про це повідомляє хорватське телебачення HRT.

За словами протестувальників, учасників акції могло бути більше, якби поліція не заборонила заплановану заздалегідь на 7 ранку акцію. Люди все одно вийшли на протест, однак перенесли акцію на центральну площу Бана Єлачича.

В свою чергу влада Хорватії запевняє, що не забороняла масові зібрання, а дії поліції можна пояснити підвищеними заходами безпеки у зв’язку з візитом президента Сербії.

 

Як повідомляє видання Vecernji List, незважаючи на блокаду правоохоронців протестувальники все ж пішли до Верхнього міста, де розташована низка урядових установ Хорватії.

Протестувальники тримали в руках прапори Хорватії, ветеранських організації і банери з лозунгом зібрання – "Сербія має відповісти за геноцид у Хорватії і заплатити за задану шкоду".

Протест розпочався о 10 ранку і тривав дві години. Після акції учасники мирно розійшлися.

Президент Сербії Александар Вучич 12-13 лютого перебуває у Хорватії з дводенним візитом. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter