НАТО планує нову тренувальну місію в Іраку

Вівторок, 13 лютого 2018, 13:53
Версія для друку Коментарі

Міністри оборони країн НАТО 15 лютого ухвалять рішення про запуск тренувальної місії в Іраку, щоб це рішення офіційно було затверджено на саміті у липні.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на прес-конференції у Брюсселі, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Роки досвіду з Афганістану показують, що зміцнення місцевих сил є одним з наших найкращих інструментів у боротьбі з тероризмом", - сказав Столтенберг.

Він зазначив, що очолювана США коаліція досягла значних успіхів у боротьбі з "Ісламською державою" головним чином завдяки стійкості та професіоналізму іракських сил.

"Сьогодні практично вся територія, яку колись контролювала ІДІЛ в Іраку та Сирії, знову звільнена. Більше 7,5 млн людей було звільнено. Оскільки коаліція переорієнтовує увагу з бойових операцій на створення потенціалу, підтримка НАТО стане ще більш важливою", - додав Столтенберг.

Як відомо, НАТО не бере участі у наземних операціях в Іраку, але робить внесок у зусилля коаліції через розвідувальні польоти на літаках AWACS та підготовку іракських сил.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter