США ввели проти латвійського банку санкції за відмивання грошей для КНДР

Середа, 14 лютого 2018, 17:47
Версія для друку Коментарі

Організація по боротьбі з фінансовими злочинами Міністерства фінансів США (FinCEN) ввела стосовно латвійського банку "ABLV Bank" санкції за використання схеми з відмивання грошей на допомогу північнокорейській ядерній програмі.

Про це повідомляється на сайті Організації по боротьбі з фінансовими злочинами Міністерства фінансів США

Міністерство фінансів США вважає, що банк "ABLV Bank" легалізовує незаконно нажиті кошти та робить відмивання грошей основою своєї підприємницької діяльності.

"FinCEN буде продовжувати вживати заходів проти іноземних банків, які ігнорують заходи з протидії відмиванню грошей та стають посередниками для масової незаконної діяльності", - сказав глава Мінфіну США Стівен Мнучін.

Повідомляється, що банк також сприяв операціям для корумпованих політичних осіб, перераховуючи мільярди незаконних грошей через підставні компанії. "Банк ABLV не зміг знизити ризик, який виник у зв'язку з цими рахунками, що пов'язані з масштабною протиправною діяльністю в Азербайджані, Росії та Україні", - зазначили в FinCEN.

Як зазначає латвійське агентство LETA, за сумою активів "ABLV Bank" є другим найбільшим банком в Латвії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter