Порошенко каже, що отримає від США не тільки "джавеліни"

Субота, 17 лютого 2018, 16:43
Версія для друку Коментарі

Президент України Петро Порошенко розповів про результати переговорів у Мюнхені з міністром оборони США Джеймсом Меттісом.

Про це повідомляє з Мюнхена кореспондент "Європейської правди".

"Я в захопленні від секретаря Меттіса. У нас був дуже добрий візит міністра Полторака до США", - розповів президент.

Порошенко запевнив, що на мюнхенських переговорах було детально узгоджено постачання до України летального озброєння. При цьому він підкреслив, що йдеться про широкий спектр найменувань.

"Ми детально домовилися про постачання далеко не тільки і не стільки того виду озброєння, про яке постійно говорять (очевидно, йдеться про джавеліни - ЄП), але на жаль, розкрити цю інформацію я не можу", - заявив президент.

Раніше повідомлялося, що у проекті бюджету США на 2019 рік передбачено надання Україні $200 млн для посилення безпеки і оборони.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Українки", російські гроші та Facebook: як британська фірма підтасовувала вибори по всьому світу

Три серії розслідування британських журналістів вже вийшли в ефір за останні три дні, спричинивши справжню бурю у світовій політиці. З’ясувалося, ця організація розгорнула бізнес із впливу на вибори у різних державах, не лише у США...

RFI

Привіт від Каддафі: за що затримали Ніколя Саркозі

У чому підозрюють екс-президента Франції? Все почалося з 2011 року, коли син Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам зажадав від Саркозі повернути гроші, які Лівія виділяла йому на президентську кампанію. Йдеться про суму не менш ніж 50 млн євро.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter