Республіканці в Конгресі США не знайшли доказів змови штабу Трампа з РФ

Вівторок, 13 березня 2018, 08:16
Версія для друку Коментарі

Республіканці у розвідувальному комітеті Палати представників США прийшли до висновку, що змови чи взаємодії передвиборного штабу Дональда Трампа і Росії не було.

Про це йдеться у проекті доповіді республіканців за результатами розслідування, яке тривало більше року, повідомляє The Associated Press.

У комітеті завершили опитування свідків і у вівторок вперше ознайомлять з проектом доповіді демократів, повідомив представник Техасу республіканець Майк Конавей, який керує розслідуванням Палати представників.

"Ми не знайшли жодних доказів змови" - сказав Конавей і додав, що ті, хто вірить у змову, читають забагато шпигунських романів.

Конавей також уточнив, що в ході розслідування були виявлені деякі неправильні висловлювання, недоречні зустрічі", але зауважив, що було б важко вважати ці "ненавмисні контакти" частиною змови.

Очікується, що демократи оприлюднять свій проект доповіді, але з зовсім іншими висновками.

У проекті доповіді республіканці погоджуються з висновком американської розвідки, що втручання російської сторони на виборах в США в 2016 році мало місце у вигляді кібератак і використання соцмереж. Однак Кремль, вважають республіканці, в кампанію Трампа не втручався.

Доповідь буде опублікована тільки після того, як демократи і представники спецслужб вивчать його зміст.

Раніше Трамп неодноразово заявляв, що між його президентською передвиборчою кампанією та Росією "не було ніякої змови".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...

Борис Зайцев, для Європейської правди

Комуністичний реванш: якою може бути нова коаліція в Чехії

Підтримка комуністів дуже важлива, бо без них коаліція не отримає стабільну парламентську більшість. Проте чимало громадян Чехії непокоїть, якою буде ціна їхньої прихильності. Нинішня політична криза відкрила перед Компартією небачені політичні можливості.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter