В Раді Європи не спостерігають за виборами в РФ, але Аграмунт все одно поїде

Середа, 14 березня 2018, 16:51
Версія для друку Коментарі

Представники парламентської асамблея Ради Європи не будуть присутні на виборах президента РФ в якості спостерігачів від цих органів.

Про це повідомив речник генсека Ради Європи Даніель Хольтген, коментуючи заяви російських посадовців щодо присутності спостерігачів від ПАРЄ.

Росія не запросила Парламентську асамблею Ради Європи до спостереження за виборами", - написав Хольтген у власному twitter.

Необхідно зауважити, що інші органи РЄ також не беруть участь у спостереженні за виборами, оскільки не мають відповідного мандату; водночас, ПАРЄ такий мандат має і брала участь у спостереженні за попередніми президентськими виборами.

Раніше російські ЗМІ поширили заяву російського депутата Леоніда Слуцького, в якій він повідомив, що спостерігати за президентськими виборами погодилося "понад 300 шановних зарубіжних політиків та публічних персон", назвавши трьох з них – колишнього президента ПАРЄ Педро Аграмунта, іншого члена ПАРЄ Жорді Шуклу та колишнього члена ПАРЄ Т’єрі Маріані.

Як відомо, всі троє політиків є неприховано проросійськими. Аграмунту минулого року довелося припинити виконання повноважень президенту через недовіру з боку членів ПАРЄ.

Вибори президента Росії відбудуться 18 березня.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...

Борис Зайцев, для Європейської правди

Комуністичний реванш: якою може бути нова коаліція в Чехії

Підтримка комуністів дуже важлива, бо без них коаліція не отримає стабільну парламентську більшість. Проте чимало громадян Чехії непокоїть, якою буде ціна їхньої прихильності. Нинішня політична криза відкрила перед Компартією небачені політичні можливості.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter