Польща закрила своє консульство в Донецьку

Четвер, 12 червня 2014, 14:06

Міністерство закордонних справ Польщі ухвалило рішення тимчасово припинити діяльність відкритого у квітні консульства в Донецьку.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби польського МЗС.

"У зв’язку з непередбачуваністю подальшого розвитку ситуації з безпекою на частині території України, зокрема в Донецькій, Запорізькій та Луганській областях, міністерство закордонних справ учергове закликає польських громадян, котрі перебувають у цьому регіоні, негайно виїхати звідти", – зазначають у повідомленні. 

"У зв'язку з призупиненням діяльності консульства Польщі в Донецьку, візами на Донбасі та Запоріжжі займеться наше відділення у Харкові", - написав прес-секретар міністерства закордонних справ Польщі Марцін Войцеховський на своїй сторінці у Twitter.

 

Попередньо про перерву у роботі консульства повідомив у своєму мікроблозі міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський:

"Нажаль, з міркувань безпеки Генеральне консульство Польщі у Донецьку припинило діяльність. Сподіваюся, що незабаром воно знову запрацює".

 

Функції донецького консульства перейняло Генеральне Консульство Республіки Польща в Харкові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала для них проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.

Більш проєвропейські Нідерланди: які зміни анонсує новий уряд Рютте

Попри збереження старої коаліції, новий уряд Нідерландів обіцяє змінити свій курс щодо поглиблення європейської інтеграції та розширення ЄС.