Норвегія запевнила в підтримці суверенітету України – МЗС

Середа, 25 червня 2014, 14:31

Норвегія підтверджує беззастережну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, готовність надавати практичну допомогу та політичну підтримку зусиллям, які здійснюються Україною у контексті реалізації реформ.

Про це заступнику міністра закордонних справ України - керівнику апарату міністерства Андрію Олефірову повідомив державний секретар МЗС Норвегії Борд Глад Педерсен, передає УНІАН.

Під час переговорів увага в основному приділялася ситуації в Україні, зокрема реалізації мирного плану президента України з урегулювання ситуації на сході держави, а також головним пріоритетам, визначеним Україною на шляху європейської інтеграції.

Обговорювалися також актуальні питання двостороннього співробітництва, у тому числі обмін візитами на високому рівні, перспективи співпраці в енергетичній та воєнно-політичній сферах.

Досягнуто домовленості про обмін досвідом щодо співпраці з Євросоюзом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".