На кордоні України та Польщі відкрили новий пункт пропуску

Четвер, 26 червня 2014, 14:34

Сьогодні на кордоні України та Польщі почав працювати новий міжнародний пункт пропуску "Угринів-Долгобичув", повідомили в Державній прикордонній службі України.

В повідомленні зазначається, що вже о 14.00 в пункті розпочалися пропускні операції.

Пункт пропуску розташований на українсько-польській ділянці державного кордону на території Польщі поблизу населеного пункту Угринів Сокальського району Львівської області. Під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу в 2012 році він функціонував протягом шести тижнів.

В Держприкордонслужбі зазначають, що проектна пропускна спроможність даного об’єкту становить до 4 тис. транспортних засобів та 12 тис. осіб на добу, а особливість пункту пропуску полягає в тому, що українські та польські контролюючі органи здійснюватимуть у ньому спільний контроль. Для здійснення оформлення українським прикордонникам та митникам виділено робочі місця площею близько 560 кв. м.

Наразі у відкритому пункті пропуску облаштовані та готові до використання 14 смуг руху (проект розрахований на 18 смуг), з яких по сім смуг на в’їзд та виїзд із України. Загалом для легкових автомобілів діятимуть по чотири смуги в кожному напрямку, для автобусів по одній смузі, а для автівок до 3,5 тонн - по дві. Ще будуються по дві смуги в кожному напрямку для вантажних автомобілів (TIR).

"Також до пункту пропуску підведені необхідні інженерні мережі, зокрема водогін, каналізація, очисні споруди, електромережа та комунікації. Сьогодні це найсучасніший автомобільний пункт пропуску на кордоні України та країн ЄС", - йдеться в повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.