Генсек НАТО підтвердив присутність російських військ на українському кордоні

Четвер, 19 червня 2014, 15:06

Генеральний секретар НАТО Андрес Фог Расмуссен підтверджує нове нарощування збройних сил Росії на українському кордоні та вважає його "дуже прикрим кроком назад".

Про це він заявив 19 червня після виступу в Королівському інституті міжнародних відносин у Лондоні, повідомляє прес-секретар Північноатлантичного альянсу Оана Лунгеску у своєму Twitter.

"Я можу підтвердити, що ми зараз бачимо нове нарощування збройних сил Росії на українському кордоні, ще кілька тисяч військовослужбовців", - цитує Генерального секретаря офіційний речник НАТО.

Генсек НАТО також наглосив, що Росія своїми діями намагається змінити міжнародне законодавство.

"Російська агресія на східних теренах України – це спроба переписати міжнародні правила та відновити свій вплив на регіон", - сказав Андрес Фог Расмуссен під час виступу у Лондоні.

Раніше активність російських військових біля східного українського кордону підтвердив також речник інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Володимир Чеповий.

"Ситуація на державному кордоні України за минулу добу характеризується підвищенням активності озброєних бандформувань". "На кордон з Україною з боку Росії продовжують прибувати підрозділи збройних сил РФ", - сказав Чеповий, зазначивши, що "поблизу держкордону вони облаштовують вогневі позиції та маскують військову техніку", повдіомляє УНІАН.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.