РФ заборонила ввезення м'ясних субпродуктів і жиру з ЄС

Понеділок, 20 жовтня 2014, 18:53

Россільгоспнагляд з 21 жовтня вводить тимчасові обмеження на ввезення з країн Євросоюзу жиру великої рогатої худоби, а також свинячого і пташиного жиру.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Також введено заборону на ввезення субпродуктів великої рогатої худоби і свиней, харчового борошна з м'яса або м'ясних субпродуктів.

Щодо товарних партій продукції цих видів, відвантажених до 21 жовтня, які надійшли на кордон 26 жовтня, рішення про пропуск буде прийматися в звичайному порядку з відбором проб для проведення посиленого лабораторного контролю.

Обмеження введені у зв'язку з нібито численними виявленнями заборонених і шкідливих речовин у субпродуктах, що надходять з ЄС у Росію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.