Росспоживнагляд заборонив українську деревину

П'ятниця, 10 жовтня 2014, 08:46

Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів (Росспоживнагляд) заборонила ввезення в Росію деревно-стружкових плит ТОВ "Кроно-Україна".

Про це повідомляється на сайті відомства.

Причиною заборони, згідно з повідомленням, є перевищення допустимого рівня потрапляння в повітряне середовище формальдегіду.

"Формальдегід належить до речовин другого класу небезпеки, є клітинною отрутою і канцерогеном, шкідливо впливає на репродуктивні органи, дихальні шляхи, очі, шкірний покрив і центральну нервову систему", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Росспоживнагляд призупинив ввезення на територію Російської Федерації кондитерських виробів виробництва України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.