Канада вводить додаткові санкції проти РФ

П'ятниця, 19 грудня 2014, 22:50

Канада вводить додаткові економічні санкції проти Росії.

Про це йдеться в заяві прем´єр-міністра Канади Стівена Харпера.

Зокрема глава уряду  Канади оголосив про заборону на в'їзд для  20 російських і українських громадян, а також нові обмеження на експорт технологій, використовуваних в Росії для розвідки нафти і добувної промисловості.

"З моменту початку конфлікту, путінський режим постійно порушує територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України. Канада не буде приймати незаконної окупації Криму і постійні провокаційні військові дії в Східній Україні", - зазначив Харпер.

"Таким чином, ми в черговий раз оголосили додаткові економічні санкції і заборону на в'їзд для російських і українських громадян. Ми також вводимо  нові обмеження на експорт технологій, використовуваних в Росії для розвідки нафти і видобувної промисловості, а також санкції у фінансовій сфері", - зауважив він.

За його словами існуючі санкції вже здійснюють реальний економічний тиск на Росію з тим, щоб вона припинила агресію на території України.

"Канада буде надавати незмінну підтримку українському народу, оскільки він продовжує боротьбу за мир і свободу проти режиму Путіна. Ми готові прийняти подальші пропоновані заходи з нашими союзниками і партнерами, якщо це необхідно", - наголосив Харпер.

Нагадаємо, 16 вересня уряд Канади оголосив про введення нової хвилі економічних санкцій, спрямованих проти Російської Федерації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: