У Литві почалися навчання із запобігання загроз "гібридної війни"

Вівторок, 17 лютого 2015, 10:28

В Литві почалися тактичні навчання "Взаємодія-2015" (Saveika 2015), в яких візьмуть участь 1800 військовослужбовців.

Про це повідомляє Delfi.

Особливістю навчань є запобігання загроз, які могли б виникнути в ході так званої "гібридної війни", коли противник не веде відкритих бойових дій.

За словами начальника литовської мотопіхотної бригади армії "Залізний вовк" полковника Раймундаса Вайкшнораса, особливістю навчань є те, що вони охоплюють не тільки полігон Гайжунай, але також міста Рукла і Йонава.

"Ставляться завдання відпрацювання взаємодії мотопіхотної бригади і батальйону швидкого реагування в умовах підвищеної боєготовності, моделювання сценаріїв різних загроз, тактичної передислокації підрозділів", - сказав Вайкшнорас.

Як повідомлялося, Литва має намір посилити артилерійський потенціал придбанням 155-міліметрових самохідних гаубиць в умовах "непрогнозованої ситуації з безпекою".

Міністерство оборони Литви випустило посібник для жителів країни на випадок війни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?