Грибаускайте закликає збільшити присутність США в Литві

Середа, 11 лютого 2015, 18:41

Президент Литви Даля Грибаускайте вважає, що Литва повинна прагнути до більшої присутності США в Литві і до більш тісних зв'язків НАТО з Україною.

Таку позицію вона висловила в середу, вручаючи вірчі грамоти новому послу Литви при НАТО Вітаутасу Лешкявічюсу, повідомляє Delfi.lt.

За її словами, "Литва повинна прагнути до більш значної присутності Сполучених Штатів та інших країн НАТО в Литві і в усьому регіоні".

Говорячи про зв'язки НАТО з країнами-партнерами, президент підкреслила, що необхідно посилити співробітництво НАТО з Україною, надавати їй якомога більшу допомогу альянсу і заохочувати реформи.

Нагадаємо, раніше президент Литви заявляла, що підтримка України сьогодні - усіма доступними засобами - це підтримка і допомога свободі і мирові для кожного у Європі.

Крім того, вона закликала країни Заходу допомогти Україні зброєю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.