Могеріні: мирна угода – єдиний шлях вирішення конфлікту

Вівторок, 24 лютого 2015, 11:26

Укладена за посередництва Європи угода про припинення вогню залишається єдиним способом забезпечення миру в Україні.

Про це заявила високий представник ЄС у закордонних справах і політиці безпеки Федеріка Могеріні в ефірі BBC Radio, повідомляє Reuters.

"Ми повинні забезпечити її (угоди. – Ред.) успіх. Це єдине рішення, яке було підписане сторонами, підтримане резолюцією Радбезу ООН і це єдиний спосіб, яким може бути досягнуто миру в Україні", - сказала вона.

"Боротьба триває і досі. Є місця, де режим припинення вогню не працює. Ми повинні зробити це предметом дипломатичних зусиль", - зазначила Могеріні.

"Ми мусимо збільшити наші зусилля. Єдине, що може спрацювати – поєднання дипломатичного і економічного тиску", - додала вона.

Очільниця європейської дипломатії не лишила і поза увагою слова президента РФ про те, що він не вірить у можливість відкритої війни з Україною.

"Путін помиляється, коли каже про неможливість конфлікту (з Україною. – Ред.), конфлікт уже триває", - сказала Федеріка Могеріні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.