Українським аграріям потрібно об'єднуватися для виходу в ЄС - євродепутат

Вівторок, 21 квітня 2015, 19:02

Для успішного виходу на ринки ЄС українські аграрні компанії потребують об'єднання.

Про це кореспонденту Європейської правди розповів депутат Європарламенту від Литви Броніс Ропе під час відкриття представництва Українського союзу промисловців і підприємців в Брюсселі.

"Українські аграрії мають хороші шанси на європейському ринку. Багато говорять, що європейський аграрний ринок переповнений. Але, як показує практика, лише частина покупців принципово купують місцеві продукти. До більшості більш принципові питання якості і ціни, де Україна може бути конкурентноздатною",- заявив він.

При цьому Ропе зазначає, що  досвід Литви свідчить - малим аграрним компаніям важко забезпечити просування своєї продукції.

"Потрібно не тільки робити якісну продукцію, але і показувати це покупцям. Це витрати, які під силу лише великому бізнесу. Наш порада, виходячи з досвіду Литви - малі аграрні виробники повинні об'єднатися і спільно просувати свою продукцію в ЄС", - наголосив євродепутат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.

Що робити, якщо загубив паспорт за кордоном? Інструкція та лайфхаки

Як повернутися в Україну без паспорта? Цей текст варто прочитати кожному, хто принаймні іноді подорожує за кордон...

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?