Україна завершила консультації з СОТ щодо додаткового імпортного збору

П'ятниця, 19 червня 2015, 08:38

Україна завершила консультації в рамках Комітету СОТ з обмежень у зв’язку із платіжним балансом стосовно тимчасового додаткового імпортного збору, який було запроваджено Україною 25 лютого 2015 року. 

Про це йдеться в повідомленні Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

Як зазначається, переважна більшість членів СОТ визнала, що введені Україною заходи пов’язані зі складною ситуацією з платіжним балансом та запроваджені у повній відповідності до положень угод СОТ.

Водночас Росія – єдиний член СОТ, який не приєднався до консенсусу у зазначеному питанні.

Як повідомляє відомство, на цьому тижні Комітетом заплановано остаточне затвердження звіту, у якому буде відображено точки зору усіх членів СОТ.

Наступним етапом буде направлення звіту на розгляд Генеральної Ради СОТ для схвалення його на засіданні, що відбудеться наприкінці липня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна й СОТ обговорять про додатковий імпортний збір.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.