Глава Єврогрупи: угода з Грецією цього тижня виключена

Вівторок, 2 червня 2015, 17:32

Глава Єврогрупи Єроен Дійселблом вважає, що угоду між Грецією та кредиторами неможливо укласти цьому тижня навіть в теорії.

Про це він сказав в ефірі каналу RTL.

"Поки не будуть виконані економічні умови, ми не можемо підписати угоду. Неправильно думати, що ми в цьому питанні досягли середини шляху", - сказав Дійселблом.

"Кінець місяця - це крайній термін з чисто юридичних причин. В кінці місяця програма просто припиняється. Потім виділені кошти підуть у Люксембург, де встановлений резервний фонд. Це буде непотрібно, якщо Греція стане банкрутом", - зазначив він.

За його словами, грецький уряд має визнати, що не всі передвиборчі обіцянки можна виконати.

Глава Єврогрупи наголосив, що досягнення угоди - в інтересах Греції та всього ЄС.

Раніше в уряді Греції заявили, що більше не можуть йти на поступки в переговорах з кредиторами і зазначили, що  міжнародні структури повинні взяти на себе відповідальність за остаточний результат.

Греція повинна виплатити близько 1,5 млрд євро в МВФ 5 червня. Афіни провели останнє погашення в сумі близько 750 млн євро, спустошивши резервні рахунки у Фонді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Більше безпеки, менше корупції: чому ЄС змінює свою думку щодо ядерної енергії

Найближчим часом ЄС може докорінно змінити свої підходи до ядерної енергетики. І це однозначно добра новина для України.

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".