В Дрездені внаслідок зіткнень біля табору мігрантів поранено 3 особи

Фото
Субота, 25 липня 2015, 13:37

В Дрездені демонстрації на підтримку та проти табору біженців переросли в сутички.

Про це повідомляє німецьке видання Spiegel.

Згідно з інформацією, в ніч на суботу представники праворадикальної Націонал-демократичної партії Німеччини закидали прихильників табору петардами та камінням.

Сутички біля табору мігрантів (фото - Spiegel)

Як наслідок, було поранено три особи. Зокрема жертвою радикалів стаал молода жінка, в якої в результаті поранення виникла сильна кровотеча.

Як повідомила адміністрація міста, в загальній складності 800 прохачів притулку повинно прибути до Дрездену протягом вихідних.

Для того, щоб розмістити їх на промисловому майданчику було побудоване наметове містечко, здатне "прийняти" 1100 біженців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Німеччина погодилася прийняти найбільшу кількість мігрантів - 10500 шукачів притулку та 1600 біженців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.