В Дрездені внаслідок зіткнень біля табору мігрантів поранено 3 особи

Фото
Субота, 25 липня 2015, 13:37

В Дрездені демонстрації на підтримку та проти табору біженців переросли в сутички.

Про це повідомляє німецьке видання Spiegel.

Згідно з інформацією, в ніч на суботу представники праворадикальної Націонал-демократичної партії Німеччини закидали прихильників табору петардами та камінням.

Сутички біля табору мігрантів (фото - Spiegel)

Як наслідок, було поранено три особи. Зокрема жертвою радикалів стаал молода жінка, в якої в результаті поранення виникла сильна кровотеча.

Як повідомила адміністрація міста, в загальній складності 800 прохачів притулку повинно прибути до Дрездену протягом вихідних.

Для того, щоб розмістити їх на промисловому майданчику було побудоване наметове містечко, здатне "прийняти" 1100 біженців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Німеччина погодилася прийняти найбільшу кількість мігрантів - 10500 шукачів притулку та 1600 біженців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...