Казахстан вступив до Світової організації торгівлі

Понеділок, 27 липня 2015, 17:08

Генеральна рада Світової організації торгівлі на засіданні в понеділок затвердила проект рішення про приєднання Казахстану до СОТ.

Затвердження документів відбулося в штаб-квартирі СОТ в Женеві в присутності президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва, повідомляє "РИА Новости".

"Приєднання Казахстану до СОТ є важливим кроком в інтеграції країни у міжнародну економіку, глобальну торговельну систему... стане новим кроком країни до більшої універсальності. Це розширює функції СОТ як стабільної системи світової економіки", - заявив на засіданні гендиректор СОТ Роберто Азеведо.

Казахстан є однією з двох найбільших економік світу, які досі не приєдналися до СОТ. Ще однією державою, яка поки не стала повноправним членом організації, є Іран.

Процес вступу Казахстану до СОТ тривав 20 років - країна подала заявку на вступ до організації в 1996 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.