Франція відмовилася надати притулок засновнику WikiLeaks

П'ятниця, 3 липня 2015, 13:26

Французькі власті відмовили засновнику WikiLeaks Джуліану Ассанжу в наданні притулку.

Про це йдеться в заяві Єлисейського палацу у відповідь на звернення Ассанжа до президента Франсуа Олланда.

"Франція отримала лист пана Ассанжа. Після ретельного вивчення елементів правового та матеріального становища пана Ассанжа, Франція вважає, що не може задовольнити його прохання", - йдеться в заяві

"Ситуація не становить безпосередньої небезпеки панові Ассанжу. Крім цього, він є об'єктом європейського ордера на арешт", - додали в Єлисейському палаці.

Як повідомлялося, Ассанж попросив притулку у Франції, опублікувавши лист у пресі, оскільки "його життю загрожує небезпека".

В кінці червня WikiLeaks опублікував чергову порцію секретної документації Агентства національної безпеки США про промислове шпигунство у Франції.

Як відомо, раніше WikiLeaks почав публікацію надсекретної документації Агентства національної безпеки США про прослуховування французьких високопосадовців.

Згідно з опублікованими документами, АНБ стежив за президентами Франції Жаком Шираком, Ніколя Саркозі та Франсуа Олландом, а також за французьким кабінетом міністрів і послом Франції в США. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.