Програма ЄС з прийому біженців недієва - глава МЗС Австрії

Четвер, 27 серпня 2015, 11:46

Поточна програма ЄС щодо регулювання потоку біженців не працює.

Таку думку висловив глава МЗС Австрії Себастьян Курц, передає ВВС.

"Якщо ми не запровадимо ефективний контроль на кордонах Європейського союзу, то сама ідея ЄС без кордонів усередині опиниться під загрозою", - сказав міністр.

Він зазначив недієвість положень Дублінської конвенції, згідно з якою, шукачі притулку з-поза меж ЄС мають ставати на облік у першій країні прибуття.

27 серпня у Відні заплановано саміт щодо заходів з вирішення проблем масової міграції, на якому планують зустрітися лідери Австрії, Німеччини та Балканських країн.

Під час зустрічі планується обговорити шляхи підтримки західно-балканських країн, через які щотижня прямують тисячі мігрантів.

Раніше повідомлялося, що австрійські міста, які відмовляються приймати біженців, можуть бути змушені до цього відповідно до проекту закону, погодженого правлячою та опозиційною партіями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.