Захід готовий до компромісу з РФ щодо Сирії - Кемерон

Понеділок, 16 листопада 2015, 11:12

Захід готовий піти на компроміс з президентом Росії Володимиром Путіним, щоб досягти домовленості та покласти кінець сирійській громадянській війні.

Про це заявив прем'єр-міністр великої Британії Девід Кемерон, пише The Guardian.

Водночас, він наполіг на тому, що президент Сирії Башар Аль-Асад повинен піти.

"Розбіжності полягають в тому, що ми думаємо, що Асад повинен піти відразу і очевидно, що  Росія дотримується іншого погляду і ми повинні знайти рішення, за якого Асад іде і в країні буде уряд, який триматиме її разом",  -зауважив Кемерон.

"Це виклик. І це вимагає компромісів", - наголосив британський прем'єр.

"Ми не просто проявляємо впертість щодо цього питання (відставка Асада). Ми не говоримо, що Асад не може правити в Сирії, тому що ми так сказали і дотримуємося власної позиції", - підкреслив він.

"Це констатація факту. Ця людина бомбила власне населення і вбила багато своїх земляків. Саме для них важливо, а не для нас, щоб він не відігравав довгострокову роль в управлінні країною", - заявив Кемерон.

Нагадаємо, раніше президент США Барак Обама пообіцяв активізувати зусилля з викорінення "Ісламської держави" і закликав президента Росії Володимира Путіна зосередитися на боротьбі з джихадистами Сирії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.