Власник знайденого в Парижі паспорта Сирії перетинав кордони Сербії і Хорватії

Неділя, 15 листопада 2015, 15:30

Власник сирійського паспорта, знайденого на місці терактів у Парижі, у жовтні перетинав кордони Сербії і Хорватії.

Про це пише портал Вalkaninsight.

Зокрема, міністерство внутрішніх справ Сербії заявило, що підозрюваний з ініціалами А.А. зареєструвався як прохач притулку в південному сербському місті Прешево 7 жовтня.

У хорватській поліції заявили, що людина з таким же ім’ям була зареєстрована в прикордонному місті Опатовач 8 жовтня.

"Він не виглядав як потенційний злочинець. Він прямував з Греції, де був зареєстрований, через Македонію і Сербію, а потім до Угорщини і Австрії", - заявили в МВС Хорватії.

Наразі сербська і хорватська поліція співпрацюють з франузькими коллегами, намагаючись визначити, хто ще подорожував разом з підозрюваним.

Як повідомлялося, сирійський паспорт, знайдений поліцією на місці масового розстрілу людей в концертному залі Парижа, належав особі, що шукала притулку в ЄС і була зареєстрована Грецією в жовтні. Про це заявила грецька влада.

Наразі нема підтвердження, що власником сирійського паспорта був один з виконавців терактів у Парижі, однак французька поліція проводить розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.