Росія сформує на західному напрямку три нові дивізії

Вівторок, 12 січня 2016, 13:53

Міністерство оборони Російської Федерації у 2016 році сформує на західному напрямку три нові дивізії.

Про це повідомив міністр оборони РФ Сергій Шойгу, передає ТАСС.

"Не можу не зупинитися на надважливому завданню з формування в цьому році трьох дивізій на західному напрямку. Завдання найважливіше", — відзначив Шойгу.

Понад те, Шойгу підкреслив, що необхідно не тільки сформувати ці дивізії, але й облаштувати місця постійної дислокації, в тому числі побудувати і створити відповідні полігони, місця зберігання техніки та проживання особового складу.

Також Шойгу повідомив про плани свого відомства завершити у цьому році облаштування військових об'єктів в острівній частині Арктики та формування інфраструктури на Курилах.

Міністр оборони РФ також анонсував вихід у 2016 році на бойове чергування п'яти ракетних полків ракетних військ стратегічного призначення, які озброєні сучасними комплексами. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?