Холодну війну з СРСР замінив "холодний мир" з Росією – президент Болгарії

Вівторок, 26 січня 2016, 13:54

Президент Болгарії Росен Плевнелієв  вважає, що нинішній стан відносин РФ та західної демократичної спільноти треба характеризувати терміном "холодний мир".

Про це він заявив у своєму виступі в Парламентській асамблеї Ради Європи, повідомляє зі Страсбурга кореспондент "Європейської правди".

"Гра в Європі змінилася. Україна стала чинником, який змінив правила гри. Ми увійшли в нову фазу, яку я називаю терміном "холодний мир", тому що ми, на жаль, бачимо елементи, риторику та пропаганду, характерні для часів холодної війни",  - пояснив він

Він наголосив, що потрібно зберігати підтримку України в такій ситуації і наголосив, що Болгарія безумовно здійснює таку підтримку.

"Анексія Криму була нахабним порушенням міжнародного права та його принципів. Болгарія твердо підтримує суверенітет та територіальну цілісність України.

Для нас Крим – це Україна, а Україна – це Європа", - підкреслив президент Болгарії.

Раніше повідомлялося, що Плевнелієв назвав три проблеми, створені Росією, серед ключових викликів, які стоять наразі перед широкою європейською спільнотою, не лише перед ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?