У Косово пошкодили 4 автомобілі місії ЄС, одне авто підпалили

Четвер, 17 березня 2016, 19:08

У косовському місті Мітровіца нападники у масках пошкодили чотири і підпалили один автомобіль, що належали місії ЄС Eulex.

Про це пише Euobserver з посиланням на балканську агенцію DTT-net.com.

Eulex здійснює в Косово місію з верховенства права.

Повідомляється, що замасковані нападники пробралися вночі на стоянку, де стояли автомобілі, розбили у них фари і розмалювали фарбою. Один автомобіль підпалили.

Відповідальність за напад взяла на себе група "Незадоволені громадяни", яка не згодна з угодою між Косово і Сербією, укладеною за посередництва ЄС.

Ця угода надає більше прав сербським меншинах у тих районах Косово, де серби складають більшість. Проти цієї угоди вже багато місяців виступає опозиція, яка неодноразово зривала засідання парламенту Косово, розпиляючи сльозогінний газ у залі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію.