В офіс президента Косово кинули коктейлем Молотова

Субота, 12 березня 2016, 15:51

В ніч на субботу невідомі нападники в масках кинули в офіс президента Косово коктейлем Молотова.

Про це повідомляє Reuters.

Поки ніхто не взяв на себе відповідальність за напад, який в уряді Косово назвали "небезпечним для конституційного ладу і стабільності в країні".

"Замасковані люди кинули бензинову бомбу в будинок, де знаходиться офіс президента. Вони розбили вікно камінням, але не змогли поцілити туди коктейлем Молотова, пляшка влучила у стіну", - заявили в поліції Косово.

На той час в офісі нікого не було, тому ніхто не постраждав. Наразі поліція працює над тим, щоб знайти білий автомобіль, на якому приїхали нападники.

Наразі офіс використовується президентом Атіфете Яхьяга, чиї повноваження підходять до кінця, і невдовзі перейде Хашиму Тачі, чиє обрання в парламенті супроводжувалося сутичками з опозицію.

Косовська опозиція неодноразово розпилювала в парламенті сльозогінний газ, висловлюючи протест проти угоди з Сербією, яка надає більше повноважень сербам в районах, де вони складають більшість.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.