В парламенті Косово, де обирали президента, знову застосували газ

П'ятниця, 26 лютого 2016, 17:41

Дебати в парламенті Косово щодо обрання президента були порушені, бо опозиція розкрила три каністри зі сльозогінним газом, через що депутати залишили зал.

Про це повідомляє видання ABC News.

Повідомляється, що шість опозиційних депутатів були відсторонені від участі у засіданнях через порушення порядку, а одного з них – того, хто ймовірно відкрив каністри з газом, – забрала поліція.

До того, як їхні дебати були перервані, депутати обговорювали, чи призначати президентом Хашима Тачі, главу МЗС в уряді Косово.

Для обрання президентом Тачі потрібно щонайменше 80 голосів під час двох голосувань і щонайменше 61 під час третього.

Опозиція Косово неодноразово заявляла, що не допустить обрання Тачі президентом. Президент Косово має бути обраний до 6 березня. В іншому випадку будуть призначені дострокові парламентські вибори, чого і домагається опозиція.

Слід зазначити, що опозиціонери не вперше переривають роботу парламенту Косово сльозогінним газом. Раніше вони протестували проти угоди з Сербією, яка надавала більше прав етнічним сербам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.