Хавронюк, якого не пустили в НАЗК через фаворита АП, знову подається на конкурс

Середа, 23 березня 2016, 14:56

Один із ключових претендентів на посаду члена Національного агентства з питань запобігання корупції Микола Хавронюк знову подається на конкурс.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Щойно подав заяву до конкурсної комісії з клопотанням допустити мене до участі в повторному конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена Національного агентства з питань запобігання корупції, оголошеному відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України № 146-р від 2 березня 2016 року", - зауважив він.

"Сподіваюсь, що з розв'язанням урядової кризи будуть створені, нарешті, реальні можливості для діяльності НАЗК",  - відзначив Хавронюк.

Нагадаємо, що Хавронюк тривалий час був лідером конкурсу з обрання членів НАЗК.

Проте 18 березня найбільшу кількість голосів комісії отримали кандидат від РПР Руслан Рябошапка (7) та Руслан Радецький (7).

Зокрема, варто зауважити, що заступник глави АП Олександр Данилюк, який представляє квоту президента в комісії, поставив Радецькому найвищі бали. Джерела "Європейської правди" підтверджують, що він належить до квоти адміністрації президента.

Таким чином, кількість членів НАЗК досягла 4 осіб (двох було обрано минулого року), що дає змогу агенції розпочати роботу.

Водночас на п'яту посаду оголошено конкурс у зв'язку з тим, що народний депутат Віктор Чумак відмовився працювати в агентстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.