Віце-прем’єр з євроінтеграції розповіла про свої обов’язки в новому уряді

Середа, 27 квітня 2016, 10:01

Нова посада віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в уряді передбачає, перш за все, роль координатора, який відстежуватиме виконання зобов’язань в рамках Угоди про асоціацію з ЄС.

Про це заявила віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе в інтерв’ю "Європейській правді".

"Бачу свою роль перш за все як координатора, чи навіть інституту координації зусиль, спрямованих на реформи за нашими зобов’язаннями перед Євросоюзом в рамках Угоди про асоціацію. Я вже кілька разів пояснювала колегам, що термін "євроінтеграція" означає, насамперед, внутрішні зміни", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

Друге основне завдання – моніторинг виконання Угоди про асоціцаію. "Тут – роль "просувача", такого собі pusher, який втручається, коли якісь речі провисають, коли міністерства не можуть домовитися", - сказала вона.

Климпуш-Цинцадзе розповіла, що відтепер крім Урядового офісу з питань європейської інтеграції, який діє в секретаріаті Кабміну, їй підпорядковується департамент з міжнародного співробітництва секретаріату.

Серед головних завдань також євроатлантична інтеграція, тобто робота над поглибленням взаємодії з НАТО заради досягнення тих критеріїв і тих стандартів, які дають можливість вступити до Альянсу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.