"Суперчетвер" у Британії: вибори до місцевих і регіональних органів влади

Четвер, 5 травня 2016, 09:16

У різних частинах Великої Британії в четвер проходять вибори до місцевих і регіональних органів влади, які охрестили "суперчетвергом" за аналогією з "супервівторком" американських праймеріз.

Про це повідомляє ВВС.

Сьогодні відбудуться вибори членів Шотландського парламенту, Асамблеї Уельсу, Асамблеї Північної Ірландії, а також 124 муніципальних рад в Англії, в тому числі Асамблеї Великого Лондона.

Крім того, будуть обрані нові мери в Лондоні, де жителі оберуть наступника нинішнього градоначальника Бориса Джонсона, Брістолі, Ліверпулі і Манчестері.

В Англії та Уельсі також обираються нові комісари, яким будуть підзвітні територіальні поліцейські управління.

Виборчі дільниці відкриваються о 07:00 за місцевим часом і закриються о 22:00. Підрахунок голосів буде проводитися в п'ятницю і в цей самий день оголосять більшість результатів.

Сьогоднішнє голосування є найбільшим тестом політичних поглядів до наступних загальних виборів, які заплановано на 2020 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.