Опитування: британців більше непокоїть незалежність Шотландії, ніж вихід з ЄС

Вівторок, 3 травня 2016, 13:09

Вдвічі більше британських громадян непокояться через ймовірну незалежність Шотландії, ніж через можливий вихід зі складу ЄС.

Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією BMG, пише The Herald.

Зокрема, 68% громадян Великої Британії вважає незалежність Шотландії "найменш бажаним варіантом", в той час як можливий вихід з ЄС -  32%.

Водночас, як засвідчило опитування, проєвропейські британці категорично проти незалежності Шотландії  -  72% з них  виступило проти такого розвитку подій.

Серед тих респондентів, які ще не визначилися, як будуть голосувати на референдумі щодо членства в ЄС, 71%,проти незалежності Шотландії.

Нагадаємо, раніше глава шотландського уряду Нікола Стерджен заявила, що Шотландія повинна мати право провести повторний референдум про незалежність у разі виходу Великобританії з ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.