У разі виходу з ЄС Британія може втратити 250 млрд фунтів від торгівлі - ЗМІ

Вівторок, 3 травня 2016, 15:37

У разі виходу зі складу Євросоюзу Британія може втратити близько 250 млрд фунтів, які вона отримує від торгівлі з більш ніж 50 країнами.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на дослідження кампанії проти виходу країни з ЄС.

Як заявили представники кампанії, ЄС, і відповідно Британія, як країна-член,  має угоди про вільну торгівлю з більш, ніж 50 країнами.

У випадку виходу з Євросоюзу, Британія втратить ці привілеї.

"Немає торгівельних угод за межами ЄС, які дають нам вільну торгівлю, на яку ми покладаємося на сьогодні", - сказав колишній міністр фінансів Алістер Дарлінг.

Згідно з дослідженням, близько 60% британської торгівлі, на суму 637 млрд. фунтів, було з партнерами з Європейського Союзу, країнами Європейської економічної зони або більш ніж 50 країнами, з якими ЄС має торгівельні угоди.

Використовуючи офіційні дані уряду Британії, представники кампанії з'ясували, що товарообіг з цими трьома групами був відповідно на  76%, 44% і 17% вищим, ніж був би без угод, що становить близько 247 млрд фунтів стерлінгів.

Як відомо, референдум щодо подальшого перебування Великобританії в ЄС має відбутися 23 червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.