"Турецький потік" буде реалізовано - Ердоган

Вівторок, 9 серпня 2016, 18:09

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган упевнений в успішній реалізації проекту "Турецький потік", який забезпечить постачання російського газу як на ринок Туреччини, так і Європи.

Про це він заявив на спільній прес-конференції з президентом РФ Володимиром Путіним в Санкт-Петербурзі, передає "Інтерфакс".

""Турецький потік" - теж буде здійснено. Ми зробимо разом з нашими зацікавленими відомствами кроки, щоб забезпечити постачання російського газу в Європу по цьому газопроводу", - сказав він.

Путін у своєму вступному слові зазначив, що на переговорах лідери двох країн обговорили "великі спільні проекти в тому числі в енергетиці, продовження роботи над якими потребує політичних рішень".

Він нагадав, що щодо "Турецькому потоку" Туреччина вже раніше прийняла рішення.

Пізніше Путін пояснив, що навіть під час охолодження політичної ситуації з РФ турецька сторона продовжувала працювати над проектом і основні дозволи, пов'язані з будівництвом, були видані. Але частина узгоджень ще потрібно отримати.

Він також розповів, що сторони працюють над скасуванням обмежень на залучення турецьких будівельних компаній до реалізації проектів.

"Необхідно відкрити дорогу до діяльності турецьких будівельних підрядних організацій", - погодився з ним  Ердоган.

Нагадаємо, раніше президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив про нову сторінку у відносинах з Росією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".