ЄС виділив 29 млн євро на реформи в Білорусі

Понеділок, 19 вересня 2016, 16:59

Європейський Союз оголосив про збільшення двостороннього пакету допомоги з 14,5 млн євро в 2015 році до 29 млн євро в 2016 році для Білорусі задля сприяння реформам та розвитку приватного сектора у країні.

Про це повідомляється на сайті Європейської Комісії.

Допомога призначена для підтримки зусиль Білорусі у здійсненні реформ та включає підтримку розвитку місцевого і приватного секторів, врегулювання проблем міграції й постійну підтримку Європейського гуманітарного університету у Вільнюсі.

14 мільйонів євро буде надано для розвитку приватного сектора. 

Окрім того, буде надана допомога на суму 7 мільйонів євро для вирішення проблем, що пов’язані з нелегальної міграцією. Зокрема, для розвитку та імплементації повноцінної стратегії з врегулювання нелегальної міграції, відповідно до міжнародних прав мігрантів і стандартів, які сприятимуть зміцненню та дотриманню прав людини і основних свобод у сфері незаконної міграції.

Також 6 мільйонів євро буде надано для зміцнення інституцій, через підтримку здійснення структурних та інституційних реформ у ключових напрямках, шляхом зміцнення потенціалу білоруських державних установ, державних і напів-державних підприємств в рекомендаціях з вироблення політики.

Крім того, ЄС надасть 2 мільйони євро Європейському гуманітарному університету у Вільнюсі на підтримку демократичних перетворень в Білорусі через надання незалежної вищої освіти молодим білорусам.

Нагадаємо, раніше глава представництва ЄС в Білорусі Андреа Вікторин заявляла, що Євросоюз в цьому році збільшить фінансування проектів в Білорусі майже вдвічі в порівнянні з 2015 роком, до 29 мільйонів євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua