Кубів: Євросоюз надає Україні мільярд євро фінансування

Понеділок, 19 грудня 2016, 15:08

Перший віце-прем’єр, міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів повідомив про надання Україні фінансової допомоги з боку інституції ЄС на суму близько мільярда євро.

Про це він  заявив після завершення Ради асоціації Україна-ЄС, повідомляє з Брюсселя кореспондент "Європейської правди".

"Підписані угоди – щодо реформи держслужби, транскордонної співпраці, угоди з ЄІБ – якщо подивитися разом, то їх загальна сума близько мільярда євро", - заявив він.

Кубів зазначив, що дане фінансування додасть стабільності державі, в тому числі після націоналізації Приватбанку

"Це дуже важливо для фінансової стабілізації України", - наголосив віце-прем’єр.

Як повідомлялося, раніше Високий представник ЄС с питань зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні заявила про підтримку рішення уряду України щодо націоналізації  Приватбанку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".