Климпуш-Цинцадце: кошти ЄС підуть на оновлення пунктів перетину кордону

Понеділок, 19 грудня 2016, 13:55

Угоди між Україною та ЄС щодо транскордонної співпраці дозволять поліпшити пункти перетину кордону в період дії безвізового режиму.

Про це заявила віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадце в коментарі ЗМІ після завершення Ради асоціації, повідомляє з Брюсселя кореспондент "Європейської правди".

За її словами, угоди з транскордонної співпраці дозволять профінансувати спорудження нових та оновлення існуючих пунктів перетину кордону.

"Ці угоди повинні допомогти налагодити роботу на пунктах перетину між Україною та ЄС. Це конкретна робота, щоби ці пункти перетини працювали краще і інфраструктурно, і з точку  зору під’їздів до них, і з точки зору адміністрування (процесу перетину кордону)", - пояснила вона.

За словами віце-прем’єра, така модернізація необхідна з огляду на очікуваний запуск безвізового режиму.

"Це ще один крок, щоби коли нарешті запрацює безвізовий режим, люди комфортніше себе почували на пунктах перетину", - додала вона.

Як повідомлялося раніше, під час засідання Ради асоціації ЄС підтвердив, що Україна готова до запровадження безвізу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?