Рада ратифікувала угоду про участь України в програмі ЄС для бізнесу COSME

Середа, 22 лютого 2017, 11:43

Верховна Рада ратифікувала 22 лютого угоду між урядом України та Європейським Союзом про участь України в програмі "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу" (COSME).

Про це повідомляє прес-служба українського віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Зазначається, що програма "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (2014-2020)" або COSME - одна з ключових програм ЄС з бюджетом 2,3 млрд. євро, яка спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва, обмін досвідом, підвищення ділової активності підприємців, розширення торговельно-економічних зв’язків і формування культури ведення бізнесу відповідно до найкращих світових стандартів.

Програма передбачає надання фахових консультацій, проведення тренінгів, семінарів і різноманітних секторальних конференцій для малих і середніх підприємців, а також програми обміну, стажування та додаткові можливості пошуку партнерів у Євросоюзі.

Крім того, програма сприяє імплементації Акта Малого Бізнесу для Європи (Small Business Act for Europe) та впровадженню мережі "адвокатів бізнесу" - Уповноважених із питань МСП (SME Envoys). 

"Ефективна реалізація програми дозволить українським підприємцям скористатись більшою кількістю переваг Зони вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом, значно підвищить конкурентноспроможність національних виробників, а також сприятиме розвитку економічного потенціалу України і впровадженню найкращих практик ведення бізнесу", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, минулого року Україна офіційно долучилася до європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу COSME.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антизахідна Грузія: як офіційний Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...