Верховна рада закликала Конгрес США укласти оборонну угоду з Україною

Середа, 22 березня 2017, 11:56

Верховна рада ухвалила проект постанови №6111 про "Звернення Верховної Ради України до Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо безпекових гарантій".

Про це у своєму Twitter повідомляє прес-служба ВРУ.

За відповідну постанову про звернення до Конгресу проголосували 232 народні депутати на пленарному засіданні українського парламенту в середу.

Згідно з документом, Верховна рада звернеться до Конгресу США з проханням укласти з Україною двосторонню оборонну угоду та надати їй статус основного союзника поза НАТО.

"Проектом постанови пропонується Верховній раді України звернутися до нової адміністрації і Конгресу Сполучених Штатів Америки із проханням розглянути питання щодо включення України до двостороннього безпекового формату та укласти з Україною військову угоду, враховуючи досвід статусу особливого союзника поза НАТО та імплементуючи безпекові гарантії і положення Будапештського меморандуму", - йдеться у пояснювальній записці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.