У Конгресі США проведуть розслідування зв’язків штабу Трампа з РФ

Четвер, 2 березня 2017, 09:29

Комітет з розвідки Палати представників Конгресу США проведе розслідування щодо зв’язку штабу Дональда Трампа та Росії під час виборчої кампанії.

Про це заявив конгресмен від Демократичної партії Адам Шифф, передає Reuters.

"Ми досягли письмової згоди між меншістю і більшістю в розвідувальному комітеті Палати представників, що ми будемо розслідувати твердження про змову Росії з виборчим штабом Трампа", - сказав Адам Шифф.

Розслідування комітету буде сфокусоване на кібер-атаках з Росії та зв'язках між представниками РФ та членами виборчих штабів у США, а також обміну таємною інформацією. 

Раніше аналітики розвідки США прийшли до висновку, що Росія намагалася допомогти Трампу виграти вибори,  дискредитуючи кандидата у президенти від демократів Гілларі Клінтон і її партію за допомогою кібератак.

Трамп заперечував контакти свого штабу з Москвою в останній рік перед виборами. Росія також заперечила всі звинувачення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?