Глава Єврогрупи шкодує через скандальну заяву, але у відставку не піде

Середа, 22 березня 2017, 20:34

Голова Єврогрупи Єрун Дейсселблум висловив жаль з приводу своїх попередніх коментарів в інтерв’ю німецькій газеті, однак сказав, що не піде у відставку, як того вимагає прем’єр Португалії.

Про це повідомляє Reuters.

"Мені шкода, якщо когось образили мої коментарі. Це було сказано з голландською прямотою, що не завжди цінують в інших країнах Європи. Це ще один урок, який я засвоїв" - сказав Дейсселблум.

Він сказав, що буде триматися цієї прямоти і надалі.

"Я не маю наміру йти у відставку" - сказав глава Єврогрупи.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Португалії Антоніо Кошта вимагає відставки Єруна Дейсселблума через його "расистські, ксенофобські і сексистські" заяви.

Дейсселблум в інтерв'ю німецькій газеті "Frankfurter Allgemeine Zeitung" припустив, що південно-європейські країни, які отримують фінансову допомогу ЄС, витрачають свої гроші на "випивку і жінок".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.