ЄС виділить Молдові 5,5 млн євро на проекти в рамках Угоди про асоціацію

П'ятниця, 22 вересня 2017, 09:38

Євросоюз виділить Молдові 5,5 млн євро на реалізацію двох проектів в рамках Угоди про асоціацію та договору про зону вільної торгівлі.

Про це повідомляє NewsMaker.

Мета першого проекту - привернути увагу громадськості і бізнес-спільноти до Угоди про асоціацію, відзначила прес-служба Міністерства економіки і інфраструктури. Його автори мають намір пояснити громадянам вигоду від угоди. Проект розрахований на 24 місяці.

Другий проект покликаний привести у відповідність до європейських норм молдовські держструктури, які відповідають за якість експортованої продукції.

Також автори проекту планують підвищувати конкурентоспроможність приватного бізнесу в Молдові. Тривалість проекту – 36 місяців. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.