Facebook, Google і Twitter свідчитимуть у Конгресі США щодо втручання РФ у вибори

Четвер, 28 вересня 2017, 13:12

Керівників Facebook, Alphabet Inc’s Google та Twitter запросили у Конгрес США для надання свідчень в найближчі тижні в рамках розслідування втручання Росії в американські вибори 2016 року.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела, знайомі із ситуацією.

За даними одного із джерел в Сенаті США, керівництво від трьох компаній було запрошено комітетом з розвідки Сенату на відкриті слухання, які пройдуть 1 листопада.

Окрім того, керівники комітету з розвідки Палати представників США заявили, що наступного місяця буде проведено відкрите слухання з представниками деяких техкомпаній, щоб "краще зрозуміти, як Росія використовувала онлайн-інструменти та платформи, щоб посіяти розбрат і вплинути на наші вибори".

Представники Facebook та Google підтвердили, що вони отримали запрошення від сенатського комітету, але не повідомили, чи візьмуть участь у слуханнях.

Агентство повідомляє, що наразі Twitter не відповів на запит надати коментар.

Також у Палаті представників не повідомили, які саме компанії запрошені для надання свідчень, однак джерело комітету повідомило, що законодавці мають заслухати дані від тих же трьох компаній, що й Сенат.

Раніше повідомлялося, що компанія Facebook передасть Конгресу США дані щодо понад 3000 політичних оголошень, які було продано обліковим записам, пов'язаним із Росією, в рамках розслідування про втручання РФ у американські вибори.

Нагадаємо, у Facebook повідомили, що тіньова російська компанія, так звана "ферма тролів", які відомі своєю прокремлівською пропагандою, скуповувала та поширювала політичну рекламу під час президентської кампанії в США.

Раніше компанія Twitter повідомила про заплановану зустріч із комітетом з розвідки Сенату США, який розслідує втручання Росії у вибори американського президента у 2016 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua