Тіллерсон: санкції США проти Ірану вводяться через "ворожу поведінку" країни

Середа, 25 жовтня 2017, 17:44
Версія для друку Коментарі

Державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що американські санкції проти Ірану вводяться через "ворожу поведінку" країни та спрямовані на те, щоб допомогти іранському народу взяти під свій контроль свій уряд.

Про це Тіллерсон заявив на прес-конференції в Нью-Делі після переговорів з міністром закордонних справ Індії, повідомляє AFP.

Держсекретар заявив, що дії США також спрямовані на обмеження Ірану в інших "дестабілізуючих діях" на Близькому Сході, в тому числі на обмеження розробки балістичних ракет, "експорту зброї до терористичних організацій" та залучення до конфліктів в Сирії та Ємені.

"Наша боротьба не з іранським народом. У нас є розбіжності з революційним режимом", - сказав Тіллерсон.

"Ми вживаємо заходів щодо введення санкцій проти режиму та, зокрема, Корпусу вартових Ісламської революції. Наша мета - обрізати фінансову спроможність та порушити роботу, пов'язану з цією ворожою поведінкою".

Нагадаємо, 13 жовтня президент США Дональд Трамп оприлюднив нову стратегію США щодо Ірану, в якій висловив намір ввести нові санкції проти Тегерана і піддав критиці те, як Іран дотримується положень ядерної угоди.

Трамп також анонсував введення санкцій США проти Корпусу вартових Ісламської революції Ірану, яких він назвав прихильниками міжнародного терору.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter