Після корупційного скандалу ПАРЄ запроваджує е-декларації для своїх членів

Четвер, 16 листопада 2017, 14:41

Після корупційного скандалу в Парламентській асамблеї Ради Європи організація запроваджує електронну декларацію для своїх членів.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook глава української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв.

"Після корупційного скандалу в ПАРЄ, Асамблея запроваджує декларацію для членів ПАРЄ, яка буде оприлюднюватись на сайті організації" - написав він.

"До наших е-декларацій затверджена сьогодні форма, звісно, не дотягує, але приємно усвідомити що в чомусь ми Європу випереджаємо і на наш досвід посилаються під час дискусій" - додав Ар’єв.
За його словами, українська частина регламентного комітету одноголосно підтримала нововведення.

Нагадаємо, навесні в ПАРЄ розгорівся скандал з так званою "ікорною дипломатією". Йдеться про імовірний багаторічний підкуп азербайджанською владою низки членів Асамблеї, на чолі з колишнім президентом ПАРЄ Педро Аграмунтом.

"Ікорна дипломатія" дозволила Азербайджану тривалий часу уникати санкцій та навіть критики на свою адресу в ПАРЄ, незважаючи на жорсткі утиски демократії в країні.

Аграмунта називали ключовим лобістом інтересів Азербайджану в ПАРЄ, він протягом тривалого часу заперечував факти порушень демократичних стандартів у цій країні.

Зрештою, корупційні звинувачення, а також звинувачення, пов’язані з візитом Аграмунта до Сирії, призвели до його відставки восени цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?