У Польщі прийняли закон про обмеження торгівлі алкоголем

П'ятниця, 24 листопада 2017, 18:50

Сейм Польщі ухвалив внесення поправок до закону про обмеження продажу алкоголю, згідно з яким буде обмежено торгівлю алкоголем уночі та введено заборону на споживання алкоголю у громадських місцях, за винятком призначених для цього місць.

Про це повідомляє Polskie Radio.

Також внесенням поправок впроваджено положення про заборону продажу алкоголю поміж 22.00 та 6.00.

"Сьогодні у Польщі алкоголь легкодоступний і дешевий, тому різного роду обмеження необхідні, починаючи з обмеження реклами, та завершуючи ціновими, часовими та географічними обмеженнями", - заявив міністр здоров’я Польщі Константи Радзівілл.

Повідомляється, що Польща є однією з небагатьох європейських країн, де споживання алкоголю зростає, тоді як в інших державах ЄС спостерігається його падіння.

За даними Державного агентства із вирішення проблем, викликаних алкоголем, на пересічного мешканця припадає понад 10 літрів чистого алкоголю на рік.

Оновлений закон набуде чинності 1 січня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.