Вино у Молдові визнають не алкогольним напоєм, а харчовим продуктом

Неділя, 18 грудня 2016, 12:19

Парламент Молдови готовий визнати вино не алкогольним, а харчовим продуктом.

Про повідомляє NewsMaker.

Повідомляється, що в останній робочий день минулого тижня, 16и грудня, парламент країни схвалив у першому читанні відповідний законопроект про визнання вина харчовим  продуктом.

Так, законопроект передбачає лібералізацію ринку продажу напою і дозвіл на його рекламу.

За словами автора законопроекту незалежного депутата Іона Балана, протягом в останніх років населення Молдови вживає більше міцних алкогольних напоїв: щорічно громадяни Молдови випивають 70 млн літрів алкоголю міцністю від 30 градусів і вище, 150 млн літрів пива і тільки 15 млн літрів вина.

"Пора залучити населення до культури вживання натурального виноградного вина. Це позитивно позначиться на здоров'ї громадян і сприятиме розвитку місцевого бізнесу", – наголошує ініціатор законопроекту.

Видання відзначає, що члени комісії з прав людини розкритикували законопроект, який, на їх думку, лібералізує весь ринок збуту алкоголю, а не тільки ринок вина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антизахідна Грузія: як офіційний Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...