Прем'єр Британії: я розчарована рішенням парламенту, але Brexit триває

Четвер, 14 грудня 2017, 17:47

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей розчарована рішенням парламенту залишити за собою вирішальний голос стосовно остаточної угоди про вихід країни з ЄС.

Про це Мей сказала перед самітом лідерів ЄС у Брюсселі, повідомляє ВВС.

"Я розчарована поправкою, але насправді законопроект про вихід з ЄС досяг значного прогресу в Палаті громад. Ми продовжуємо йти курсом виконання Brexit ", - сказала Мей.

Зазначимо, що під час голосування у парламенті проти позиції уряду Терези Мей виступили в тому числі 11 членів керівної Консервативної партії.

Мей також заявила, що на саміті буде говорити про "амбіційне і глибоке та особливе партнерство, яке вона хотіла побудувати між Британією та ЄС після Brexit".

Нагадаємо, Європарламент 13 грудня закликав лідерів ЄС дозволити почати наступний етап переговорів щодо виходу Британії з ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.